Novák Áda (České Budějovice 1912 - 1990 České Budějovice)
Zimní krajina, monogramováno vlevo dole AN, oboustranná malba, olej/plátno, 42,5 x 53,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |